O firmie

 
Targi to doskonały instrument marketingowy o wielu funkcjach. Zawieranie kontraktów, budowanie wizerunku firmy, zdobywanie nowych partnerów i kontynuacja współpracy z wieloletnimi. Targi są miejscem na ocenę danej branży, obejrzenia nowości, wypróbowania produktów a nade wszystko dyskusje tematyczne z fachowcami i znawcami przedmiotu. Wielowymiarowość targów przekłada się na sukces wystawcy. Każdy wystawca będzie oczekiwał czego innego i z innych powodów bierze udział. Dział rozwoju produktów będzie szukał czegoś innego niż dział sprzedaży lub marketingu. Dobre zaprezentowanie firmy, po omówieniu strategii daje szansę na sukces targowy.
Lubuskie Centrum Targowe tworzy targi o różnej tematyce. Oferowaliśmy m.in. Targi Motoryzacyjne, Targi Turystyczne, Targi Świat Kobiety, Targi Zdrowia w Naturze. Naszym sztandarowym produktem są Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Baby Boom od Niemowlaka do Przedszkolaka i nasze najnowsze dziecko Targi dla Kobiet „Twój Czas".
 
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz – tak w skrócie można najlepiej zarekomendować udział w targach wystawienniczych. Pomimo to, nadal niektóre firmy mają pewne obawy przed braniem udziału w tego typu przedsięwzięciach. Zapraszamy do współpracy: napisz e-mail: targi@lct-bis.pl i zatelefonuj: 603 922 566, 698 531 349 (od 8.00 do 14.00) lub nas odwiedź Zielona Góra, ul. Zimna 1
 
Zespół Lubuskiego Centrum Targowego.