Targi dla kobiet TWÓJ CZAS

ARCHIWUM » Targi dla kobiet TWÓJ CZAS

 TAK BYŁO.

 

Lubuskie Centrum Targowe przygotowuje nowy, wyjątkowy produkt targowy.

„Targi dla kobiet TWÓJ CZAS…” to przestrzeń dla kobiet, która pozwoli, na co dzień zabieganym kobietom mieć powód do wyjścia z domu, spotkania się z koleżankami, znalezienia chwili dla siebie i oderwania od codzienności.

Jako kobiety, różnimy się od siebie. Mamy inną historię i znajdujemy się na różnych etapach życia. Pozwala nam to uzupełniać się i szerzej patrzeć na oczekiwania kobiet.
Targi dla kobiet TWÓJ CZAS to przestrzeń, w której znajdziecie wsparcie i inspirację do realizacji wymarzonej pasji. Chcemy, aby każda kobieta, bez względu na wiek i etap życia, na jakim się znajduje, mogła znaleźć na targach coś tylko dla siebie. Pragniemy skupić się na tematach najbardziej ulubionych przez kobiety i w jednym miejscu zgromadzić wystawców, którzy zaprezentują usługi, asortyment i warsztaty spełniające oczekiwania nowoczesnych i wymagających kobiet.

„Targi dla kobiet TWÓJ CZAS…” to TWÓJ CZAS
Same cenimy jakość i oryginalność, dlatego zadbamy o wysoki poziom oferty
Targów dla kobiet TWÓJ CZAS i to co kobiety lubią najbardziej, czyli modną odzież polskich projektantów, ciekawe dodatki, oryginalną biżuterię, ofertę salonów urody i spa, kosmetyki naturalne. Dla ciała ofertę klubów sportowo - rekreacyjnych, studia jogi i pilatesu, akcesoria sportowe, inspiracje kulinarne, porady i wskazówki dietetyczne.

Dobrze czujecie się w swoim domu? Na „Targach dla kobiet TWÓJ CZAS…”chcemy pokazać jak urządzić własną przestrzeń do czytania przy kawie lub jak rozpocząć dzień w pięknej jadalni.
Przygotowujemy ofertę warsztatów i wykładów na „Targach dla Kobiet
TWÓJ CZAS…”, które poprowadzą znane osobowości ze świata kobiet na najwyższym poziomie.

 

Produkcja „Targów dla kobiet TWÓJ CZAS…”
Zespół Lubuskiego Centrum Targowego
Trzy kobiety: Beata, Sylwia, Wanda

 

Wstęp na targi - 5 zł