29 Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2023

ARCHIWUM » 29 Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2023

PATRONAT MEDIALNY

  

 

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w 29 edycji Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się w dniach 11 - 12 marca 2023 roku (sobota, niedziela) na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Targi odbywają się w godz. 10:00 - 18:00

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Do dyspozycji producentów oraz firm usługowych z branży budowlanej, deweloperów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz, firm zajmujących się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucji wspierających rozwój budownictwa przekazujemy halę targową o powierzchni 2100 m2.
To tu eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów, architektury czy prawa pomogą odnaleźć się
w gąszczu przepisów i zasad. Tu również odwiedzający będzie miał możliwość poznać aktualne trendy w branży oraz  najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w budownictwie.

Na hali oddzielona będzie Strefa Ogrodów, na której będzie możliwość zakupu:
MATERIAŁ ROŚLINNY: nasiona traw, kwiatów, warzyw i ziół, cebule, bulwy, kłącza kwiatów, drzewa liściaste iglaste, owocowe, krzewy ozdobne liściaste i iglaste, byliny (w tym trawy) rośliny przeznaczone na żywopłoty, kwiaty cięte, rośliny doniczkowe.
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU i MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA: dekoracje ogrodowe, donice ozdobne, pergole, altanki, zadaszenia, parasole, ażurowe elewacje, ogrodzenia, grille i akcesoria, meble ogrodowe, fontanny, baseny.
KAMIENIE OGRODOWE i OŚWIETLENIE: kruszywa dekoracyjne, kora kamienna, skałki ogrodowe, otoczaki, żwiry dekoracyjne, lampy ogrodowe, solarne, słupki oświetleniowe.
OCZKA WODNE: wyposażenie, produkty do pielęgnacji, elementy dekoracyjne, rośliny wodne.
PLACE ZABAW: sprzęty rekreacyjne i sportowe, nawierzchnie na place zabaw
CHEMIA OGRODOWA: nawozy płynne, krystaliczne, granulowane, preparaty do pielęgnacji roślin, środki ochrony roślin
TECHNIKA OGRODNICZA, MASZYNY I NARZĘDZIA OGRODNICZE: wertykulatory, kultywatory, podsiewacze, siewniki, dmuchawy i ssawy do liści, odśnieżarki, traktory ogrodowe, kosiarki,  pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne, nożyce do żywopłotów, grabie, łopaty do śniegu, nożyce, sekatory ogrodowe, siekiery, szpadle, łopaty.

Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”. Zgłoszenie do konkursu na  „Produkt Targów” do pobrania w zakładce zgłoszenia i regulaminy, wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: targi@lct-bis.pl. Konkursy „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oceniane będą przez Kapitułę Konkursu w trakcie trwania targów, na które nie trzeba wypełniać zgłoszenia.
Dla Zwiedzających, którzy wezmą udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostaną miłe upominki.


Wstęp na targi - 8 zł, dzieci do 7 lat - bezpłatnie

 

 Tak było w marcu 2022 r.