XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2022

ARCHIWUM » XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2022

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVIII edycji Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się w dniach 5 - 6 marca 2022 roku (sobota, niedziela) na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Do dyspozycji producentów oraz firm usługowych z branży budowlanej, deweloperów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz, firm zajmujących się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucji wspierających rozwój budownictwa przekazujemy halę targową o powierzchni 2100 m2.
To tu eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów, architektury czy prawa pomogą odnaleźć się
w gąszczu przepisów i zasad. Tu również odwiedzający będzie miał możliwość poznać aktualne trendy w branży oraz  najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w budownictwie.
Dla wystawców z dzieciny ogrodów oddajemy do dyspozycji drugą halę targową o powierzchni 800 m2 i 300 m2 powierzchni zewnętrznej. Na proponowanej powierzchni będą się następujące strefy:
MATERIAŁ ROŚLINNY: nasiona traw, kwiatów, warzyw i ziół, cebule, bulwy, kłącza kwiatów, drzewa liściaste iglaste, owocowe, krzewy ozdobne liściaste i iglaste, byliny (w tym trawy) rośliny przeznaczone na żywopłoty, kwiaty cięte, rośliny doniczkowe.
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU i MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA: dekoracje ogrodowe, donice ozdobne, pergole, altanki, zadaszenia, parasole, ażurowe elewacje, ogrodzenia, grille i akcesoria, meble ogrodowe, fontanny, baseny.
KAMIENIE OGRODOWE i OŚWIETLENIE: kruszywa dekoracyjne, kora kamienna, skałki ogrodowe, otoczaki, żwiry dekoracyjne, lampy ogrodowe, solarne, słupki oświetleniowe.
OCZKA WODNE: wyposażenie, produkty do pielęgnacji, elementy dekoracyjne, rośliny wodne.
PLACE ZABAW: sprzęty rekreacyjne i sportowe, nawierzchnie na place zabaw
CHEMIA OGRODOWA: nawozy płynne, krystaliczne, granulowane, preparaty do pielęgnacji roślin, środki ochrony roślin
TECHNIKA OGRODNICZA, MASZYNY I NARZĘDZIA OGRODNICZE: wertykulatory, kultywatory, podsiewacze, siewniki, dmuchawy i ssawy do liści, odśnieżarki, traktory ogrodowe, kosiarki,  pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne, nożyce do żywopłotów, grabie, łopaty do śniegu, nożyce, sekatory ogrodowe, siekiery, szpadle, łopaty.
SZKLARNIE: konstrukcje szklarniowe, zraszacze dachowe, ogrzewanie szklarniowe.

Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”. Zgłoszenie do konkursu na  „Produkt Targów” do pobrania w zakładce zgłoszenia i regulaminy, wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: targi@lct-bis.pl. Konkursy „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oceniane będą przez Kapitułę Konkursu w trakcie trwania targów, na które nie trzeba wypełniać zgłoszenia.
Dla Zwiedzających, którzy wezmą udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostaną miłe upominki.
Wstęp na targi - 5 zł, dzieci do 7 lat - bezpłatnie

 

 Patronat medialny