XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2020

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVIII edycji Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się
w dniach 7 - 8 marca 2020 roku (sobota, niedziela) na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Do uczestnictwa zapraszamy producentów oraz firmy usługowe z branży budowlanej, deweloperów, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, firmy zajmujące się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucje wspierające rozwój budownictwa.
Tereny targowe, to kompleks rekreacyjno-sportowy, położony 7 km od centrum Zielonej Góry, skąd można dojechać komunikacją miejską. Bezpośrednio przy obiektach targowych znajduje się baza hotelowa, rekreacyjna (sauna, kryty basen, strzelnica, solarium, możliwość skorzystania z jazdy konnej) gastronomiczna oraz bezpłatne parkingi.

Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”. Zgłoszenie do konkursu na  „Produkt Targów” do pobrania w zakładce zgłoszenia i regulaminy, wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: targi@lct-bis.pl. Konkursy „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oceniane będą przez Kapitułę Konkursu w trakcie trwania targów, na które nie trzeba wypełniać zgłoszenia.
Dla Zwiedzających, którzy wezmą udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostaną miłe upominki.