Twój slogan firmowy

XXVI TARGI BUDOWNICTWA 2018

 

W dniach 9 - 11 marca 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Na Targach swoje produkty zareprezentowało ok. 90 Wystawców. Można było zapoznać się z ofertą m. in. producentów dachówek, przydomowych oczyszczalni ścieków, okien i drzwi, kostki brukowej, płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, saun fińskich, podłóg i wykładzin, czy klimatyzacji, nowoczesnych maszyn budowlanych. Nie zabrakło też ekspozycji kotłów i pomp ciepła, ogrodzeń, ogrodów oraz architektury ogrodowej.

Podczas trwania targów odbywało się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje. Przebojem Targów był pokaz „Remont w 4 h” z udziałem Pana Tomasza Pągówskiego. Relację można obejrzeć na facebooku (https://www.facebook.com/Targi-Budownictwa-i-Wyposa%C5%BCenia-Wn%C4%99trz-Zielona-G%C3%B3ra-Drzonk%C3%B3w-1797970343779240/).
Ciekawostką był też pokaz odnawiania starych mebli, który zademonstrowała Pani Katarzyna Piekarz (Polka Decor). Firma Art-Floor urządziła na swoim stoisko pokaz tańca na rurze.

Tradycyjnie odbyły się konkursy dla Wystawców, które przeprowadziła Lubuska Izba Budownictwa:

  • w konkursie „Produkt Targów” zwyciężyła firma IGLOTECHNIK Sp. z o.o. - Zielona Góra.
  • w konkursie „Najlepszy Wyrób Budowlany Targów Firm Lubuskich” zwyciężyła firma ZIEL-BRUK MAKAREWICZ - Płoty

W konkursie „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” na prośbę Organizatora Jurorem był Pan Tomasz Pągowski.
Laureatami są:

Nagroda: SALVA Sp. z o.o. - Zielona Góra

I Wyróżnienie: STERNA POLSKA - Garwolin

II Wyróżnienie: ZIEL-BRUK MAKAREWICZ - Płoty

 

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy.