Twój slogan firmowy

Uczestnicy

Przedstawiamy Uczestników trzeciej edycji Targów


http://www.aplimedica.pl

Głównym zadaniem firmy Aplimedica jest promocja i dystrybucja aplikatorów wieloigłowych „Lyapko”, wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych – cechujących się najwyższą jakością i skutecznością w terapii oraz wspomaganiu leczenia wielu schorzeń.
Firma organizuje również szkolenia dla osób chcących poznać metodykę terapii wieloigłowej.

 

https://colwayinternational.com

Colway International to Polski aktywny Kolagen Naturalny, kosmetyki z najwyższej półki biotechnologicznej oraz suplementy diety.
Wszystko wyprodukowane z myślą o tym, aby były jak najbardziej przyswajalne przez nasze organizmy, a co najważniejsze oparte o Polską myśl naukową.
Plan finansowy oraz produkty, które nie mają odpowiednika na rynku dają mieszankę wybuchową.

 

http://www.tureckisklep.pl

Turecki Sklep jest wyrazem naszej pasji - pasji do Turcji, tureckiej kuchni, jej smak przywołuje obrazy z dzieciństwa, gdyż urodziłem się w Turcji. Również moja żona spędziła w tym kraju kilka lat i została nim całkowicie oczarowana. Od kiedy mieszkamy w Polsce stało sie oczywiste stworzenie miejsca, w którym wszysycy pasjonaci kuchni orientalnej znaleźliby typowe tureckie produkty jak turecka herbata, kawa, aromatyczne tureckie przyprawy i oczywiście niepowtarzalne tureckie słodycze jak chałwa, pismaniye czy lokum.
Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową, dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów i staramy się na bieżąco urozmaicać nasz asortyment.

 

http://www.naturadlaciala.pl
Naturalne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Polecamy maści, kremy, żele, balsamy na obolałe mięśnie i stawy, pajączki i żylaki, czy alergie. 

FoodMed Centrum oferuje:
Doradztwo żywieniowe
Układanie jadłospisów
Skuteczna redukcja dietą PP
Dietoterapia w jednostkach chorobowych tj.:

• Otyłość  • Cukrzyca typu I i II  • Choroby tarczycy  • Choroba wieńcowa  • Zespół metaboliczny  • Nadciśnienie tętnicze  • Alergie i nietolerancje pokarmowe  • Choroby metaboliczne  • Choroby autoimmunologiczne  • Choroby nowotworowe  • Nieswoiste zapalenia jelit oraz inne choroby układu pokarmowego
Nowoczesna diagnostyka medyczna
Probiotykoterapia i suplementacja celowana
Terapia przeciwgrzybicza
Edukacja żywieniowa i zdrowotna
Warsztaty i wykłady
Treningi personalne

 

 

https://www.facebook.com/krzeminska.iCentrum Estetyki Ciała Efekt. Iwona Krzemińska - Zielona Góra

 

 

 

 

Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek http://www.amazonki.zgora.pl
przeprowadzi szeroką kampanię informacyjną w myśl zasady: "badam się - im wcześniej tym lepiej".

 

 

 

 

OŚRODEK EDEN. Zapraszamy do niezwykłego, magicznego miejsca, które zostało stworzone przez wyjątkowych ludzi jako zwieńczenie pragnień będących przejawem głosów płynących prosto z naszych serc.

 

 


COSINUS Szkoły Policealne Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 30 www.cosinus.pl

 

 

"Spod hebelka" deski, deseczki wykonane ręcznie niezbędne w kuchni do serwowania potraw, krojenia chleba... a także, przy odrobinie fantazji do dekoracji lub jako doskonały prezent. Zapraszamy na Targi do stoiska z deseczkami.

 

 

 

 

"Chatka Małgorzatki" proponuje takie i inne pierniki, pierniczki,
a że święta blisko warto będzie odwiedzić stoisko.

 

 

 

 

 

Danuta Brzezińska. Tym razem jest to zdrowa żywność w słoiczkach.Na dodatek gospodyni Danuta Brzezińska rzeźbi w warzywach postacie z bajek...Stoiska Pani Danuty nie możecie ominąć!!!

 

 

 

 

 

 

Ton Color Marek Kołodziejski Zielona Góra, ul. Ludowa 5c.
www.facebook.com/natto.sklep, www.natto.pl

 

 

 

 

Pasieka ZUZIA

"Nasze miody zdobyły nagrody w Pasażu Grunwaldzkim na Smakach Regionów, i tak 2015 r wyróżnienie zdobył miód lipowy, 2016- miód akacja z jeżyną, 2017- pierwszą i główną nagrodę zdobył miód gryka z wyką. W 2017 roku w Europie na Widelcu we Wrocławiu nasz miód wielokwiatowy z pyłkiem zdobył pierwsze miejsce oraz zostaliśmy przyjęci do Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska. We wrześniu 2017 zdobyliśmy pierwsze miejsce i główna nagrodę za Wzorową Pasiekę Dolnego Śląska. W Przemkowie 2017 na Święcie Miodu i Wina nasz miód ze spadzi iglastej zdobył pierwsze miejsce i główną nagrodę. Kochamy to co robimy i jesteśmy z tego dumni".
www.facebook.com/search/top/?q=pasieka%20zuzia

 

 

Everest Ayurveda - herbatki ziołowe
http://www.herbatkiajurwedyjskie.pl

 

 

 

 

 

FONMED Aparaty Słuchowe
http://www.fonmed.pl

 

 

http://zakatek-zielony.pl

Centrum ogrodnicze Zielony Zakątek, młoda i prężna firma, znajduje się w Lubieszowie, małej miejscowości nieopodal Nowej Soli w województwie Lubuskim.To miejsce gdzie znajdą Państwo szeroki wybór roślin ozdobnych, owocowych, kwiatów jednorocznych, artykułów ogrodniczych, środków ochrony roślin, małej architektury ogrodowej.

 

 


Badanie irydologiczne jest doskonałą metodą w dokładnym i skutecznym postawieniu diagnozy. Badania irydodiagnostyczne ujawniają stany chorobowe i trwałe uszkodzenia takich narządów wewnętrznych jak np. mózgu, nerek, wątroby, serca, płuc, trzustki, jelit, żołądka, pęcherza, jajników, macicy, migdałów, uszu. Jest to najtańsza i nieingerencyjna metoda określenia rodzaju choroby, jej przyczyn oraz ogólnego stanu pacjenta. Daje ona również pacjentowi możliwość przeciwdziałania chorobie poprzez np. odpowiednią dietę, bioterapię, ziołolecznictwo, homeopatię, fizykoterapię, masaże lecznicze. Badanie stanu organizmu na podstawie tęczówki oka pozwala zapobiec wszelkim błędom w diagnozowaniu lekarskim, ponieważ popełnienie pomyłki w tej metodzie jest mało prawdopodobne. Wynika to z budowy tęczówki oka, w której muszą następować zmiany w pigmentacji i strukturze wywołane  chorobami, ponieważ jest ona połączona z centralnym układem nerwowym mózgu.

 

 

TERAPIA ZIOŁOWA - BALSAMY ZIOŁOWE
Janina Sierocka

http://balsamjanina.pl/

 

 

 

 

www.naturalna-medycyna.com.pl

„Naturalna Medycyna” sklep, Pl. Powstańców Wielkopolskich 3, z szeroką gamą produktów naturalnych, o których na 100% wiemy że pomogą w prawdziwym rozwiązaniu wielu problemów zdrowotnych bez uciekania się do chemii. Oferujemy także literaturę fachową, jako doskonałe prezenty na zbliżajace się święta. Zapraszamy.

 

 

Biosystem Ewa Schwarz
BIOREZONANS
tel. 531 688 442

 

 

 

 


Gabinet Kosmetyczny Mariola Olga Brychcy
ORIFLAME KOSMETYKI

Oriflame było jedną z pierwszych firm na świecie, które zaczerpnęły inspirację prosto z darów natury i nieprzerwanie czerpie z nich inspirację.Już od prawie 50 lat, prowadzimy w Oriflame zaawansowane badania, mające na celu stworzenie innowacyjnych produktów do pielęgnacji cery. Nieprzerwanie czerpiemy inpiracje z fascynującego źródła, jakim jest natura. Przy tworzeniu naszych produktów łączymy naturalne składniki z najlepszymi odkryciami nauki, aby dostarczać Wam najwyżej jakości produktów, testowanych klinicznie i dermatologicznie pod ścisłymi nadzorami.Wiedza i wieloletnie badania Oriflame, są odzwierciedlone w innowacyjnych produktach, o wyjątkowej jakości, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby, a także są przyjemne w używaniu. Przy tworzeniu naszych produktów pilnujemy, aby spełniały one wszystkie te wymagania


Sprzedaż Przedstawicielska „Hertman”
KRZEM ORGANICZNY

 

 

 

 

 

PPUH POLMAT Mateusz Maciąg
MYDŁA NATURALNE

 

 

 

 


 

BIRD D.Łukomska & K.Łukomski” S.C.
ZIOŁA LECZNICZE

 

 

 

Zdjęcie użytkownika Targi Zdrowia w Naturze.

 

Piwnica CABANON zaprezentuje naturalne włoskie wyroby. Będą to ciastka sycylijskie, kosmetyki, oliwa, makarony, kawa. Dla koneserów sery w sianie i nie tylko. Widzimy się na targach. Zapraszamy.

https://www.facebook.com/piwnicacabanon/

 

 

 

Gospodarstwo Rolne "Borowiecka Łąka"
http://www.koziesery.pl

Od 2007 roku prowadzimy niewielkie gospodarstwo rolne, które znajduje się we wsi Borowiec pomiędzy Nową Solą a Sławą w województwie lubuskim.
Rozwijamy je w kierunku samowystarczalnego organizmu, w którym harmonijnie łączymy hodowlę zwierząt, uprawę ziemi i produkcję żywności.

 

 

Zdjęcie użytkownika Targi Zdrowia w Naturze.

Relaksterapia - Studio Masażu
https://www.facebook.com/masaz.relaksterapia/?fref=mentions

Za oknem jesienna deprecha, ale w Relaksterapia - studio masażu czeka na Was inny, lepszy świat.
Znajdziecie u nas ciepło, spokój, dobre słowo, no i oczywiście ręce które leczą 

 

 

Zdjęcie użytkownika Targi Zdrowia w Naturze.

 

Gabinet Kosmetyczny Bożena Bargielska
Zielona Góra, ul. Lisia 61

W czasie targów Pani Bożena zaprezentuje jak dbać o twarz poprzez masaże i jak prostym sposobem, aczkolwiek skutecznym leczyć wrośnięte paznokcie u stóp.

 

 

 

 

GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ
www.med-naturalna.pl

Zapraszam na moje stoisko na konsultacje i diagnostykę z języka.