Twój slogan firmowy

Uczestnicy

Naciśnij na logo


Głównym zadaniem firmy Aplimedica jest promocja i dystrybucja aplikatorów wieloigłowych „Lyapko”, wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych – cechujących się najwyższą jakością i skutecznością w terapii oraz wspomaganiu leczenia wielu schorzeń. Jako importer dopełni wszelkich starań aby na rynku polskim znalazły się produkty spełniające wszelkie warunki określone przez ustawodawstwo Polskie oraz spełniające wymagania handlowe producenta.
Firma organizuje również szkolenia dla osób chcących poznać metodykę terapii wieloigłowej.

 

 

Colway International to Polski aktywny Kolagen Naturalny, kosmetyki z najwyższej półki biotechnologicznej oraz suplementy diety.
Produkty stworzone z komponentów jakich do tej pory nie zastosował nikt na świecie.
Wszystko wyprodukowane z myślą o tym, aby były jak najbardziej przyswajalne przez nasze organizmy, a co najważniejsze oparte o Polską myśl naukową.
Plan finansowy oraz produkty, które nie mają odpowiednika na rynku dają mieszankę wybuchową.
To Ty decydujesz co z tym zrobisz, to Ty decydujesz o swoim życiu !
Możesz już dziś zadbać o przyszłość, o zdrowie oraz niezależność finansową, swoją i najbliższych.
Dołączając do nas jako partner, masz możliwość korzystania z 5 źródeł zarobkowania !
Czeka na Ciebie również program edukacyjny uszyty na miarę, konferencje biznesowe w różnych zakątkach świata ,wczasy , program samochodowy ,program emerytalny a nawet udział w Radzie Nadzorczej!,
Możesz zacząć teraz, masz wybór on zawsze należy do Ciebie.
Pokochaj nas dziś, a my już jutro tą miłość Ci odwzajemnimy !

 

 

 

Nie jesteśmy biznesmenami. Turecki Sklep jest wyrazem naszej pasji - pasji do Turcji, tureckiej kuchni, jej smak przywołuje obrazy z dzieciństwa, gdyż urodziłem się w Turcji. Również moja żona spędziła w tym kraju kilka lat i została nim całkowicie oczarowana. Od kiedy mieszkamy w Polsce stało sie oczywiste stworzenie miejsca, w którym wszysycy pasjonaci kuchni orientalnej znaleźliby typowe tureckie produkty jak turecka herbata, kawa, aromatyczne tureckie przyprawy i oczywiście niepowtarzalne tureckie słodycze jak chałwa, pismaniye czy lokum.
Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową, dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów i staramy się na bieżąco urozmaicać nasz asortyment.
Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące działania sklepu oraz propozycje nowych produktów, które chcielibyście znaleźć w Tureckim Sklepie.
Mamy nadzieję, że nas polubisz, bo staramy się jak możemy!

 

Naturalne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Polecamy maści, kremy, żele, balsamy na obolałe mięśnie i stawy, pajączki i żylaki, czy alergie.


 


Nazywam się Zdzisława Wawrzyniak.
Chorzy w całej Polsce znają mnie jako Zdzisławę. Opatrzność obdarzyła mnie talentem i siłą uzdrowicielską. Posiadam ogromną energię, którą wykorzystuję dla dobra ciężko chorych. Jestem zapraszana na wszystkie duże festiwale neuroterapii w kraju i pomagam tam wielu cierpiącym uwalniając ich dotykiem od bólu i przywracając do normalnego życia.
Dla wielu potrzebujących jestem jednak nieosiągalna. Mieszkacie zbyt daleko ode mnie, albo z powodu choroby nie opuszczacie Waszych mieszkań. A ja bardzo pragnę Wam pomóc. Dlatego od kilku lat uzdrawiam na odległość. Moja energia, podobnie jak fale radiowe biegnie tam gdzie ją kieruję i trafia celnie do potrzebujących.
Ktoś z niedowiarków spyta czy to możliwe, abym uzdrawiała nie widząc klienta. Nie jestem gołosłowna, zacytuję fragment książki "Bioterapia" wybitnych amerykańskich uczonych: Harrego Edwardsa i Olive Burtona, którzy piszą:
"Uzdrawianie na odległość kierowane jest przez uzdrawiacza do chorego znajdującego się często bardzo daleko, który jest mu zupełnie nieznanym. Odległość nie ma tu żadnego znaczenia. Nie ma ograniczenia do charakteru chorób, które można uzdrawiać na odległość, lub przynieść w nich ulgę."
To jest prawda. Tylko w ostatnim czasie uzdrawiałam chorych leżących w szpitalu w jakimś odległym mieście, a jednak podczas przekazu energii reagowali tak samo, jakby byli przy mnie. Pomogłam w ten sposób już wielu osobom.
Jedną z nich był półtoraroczny Piotruś, który w bardzo ciężkim stanie leżał na oddziale dziecięcym szpitala w Jaśle. Ordynator stwierdził u niego silne zapalenie płuc ze zmianami w lewej części. Dziecko miało ostre biegunki i wymioty przez kilka dni. Było słabe i wycieńczone, cały czas podłączone do kroplówki. Zdjęcie wraz z opisem przesłała mi babcia chłopca. Po tygodniu był zdrowy.

 

 

FoodMed Centrum oferuje:
Doradztwo żywieniowe
Układanie jadłospisów
Skuteczna redukcja dietą PP
Dietoterapia w jednostkach chorobowych tj.:

• Otyłość  • Cukrzyca typu I i II  • Choroby tarczycy  • Choroba wieńcowa  • Zespół metaboliczny  • Nadciśnienie tętnicze  • Alergie i nietolerancje pokarmowe  • Choroby metaboliczne  • Choroby autoimmunologiczne  • Choroby nowotworowe  • Nieswoiste zapalenia jelit oraz inne choroby układu pokarmowego
Nowoczesna diagnostyka medyczna
Probiotykoterapia i suplementacja celowana
Terapia przeciwgrzybicza
Edukacja żywieniowa i zdrowotna
Warsztaty i wykłady
Treningi personalne