Twój slogan firmowy

Premiery targowe

 

FLUORESCENCYJNY LAKIER DO PODŁÓG DREWNIANYCH

Nowość lakier fluorescencyjny renomowanej włoskiej firmy ICA. Produkt doskonale sprawdza się w nowoczesnych, ekstrawaganckich wnętrzach, jak i w przytulnych dziecięcych pokojach. Nadaje wnętrzu klasę i niebanalny styl. Lakier jest bezpieczny nie zawiera substancji rakotwórczych. Dostępny jest w oryginalnej, designerskiej kolorystyce: żółci, pomarańczy, niebieskim oraz zielonym. Kolory można mieszać ze sobą. Efekt utrzymuje się kilka lat. Posiada niezbędne atesty.
Z produktem możemy zapoznać się dzięki współpracy z renomowanym producentem podłóg drewnianych, znanym i cenionym w całej Europie  firmą Dębex

 

 

 

 

Bio Solid MULTI – biologiczno chemiczna oczyszczalnia ścieków

Bio Solid MULTI jest urządzeniem zawansowanym technicznie wykorzystującym jednak doskonale znane metody oczyszczania ścieków , które dotychczas były stosowane w oczyszczalniach miejskich i przemysłowych. Wcześniej w podstawowym modelu Bio Solid zastosowaliśmy wysoce skuteczną metodę oczyszczania ścieków przy pomocy wielu reaktorów biologicznych oraz technologię SBR uzupełnioną o pompę na wypływie. W Bio Solid MULTI uzupełniliśmy proces oczyszczania o stopień chemiczny.

Urządzenie jest wykonane z najwyższej jakości komponentów a stosunek jakości do ceny dalej jest na bardzo dobrym poziomie. Oczyszczalnia Bio Solid MULTI skutecznością działania dorównuje a w wielu aspektach przewyższa krajowych i zagranicznych konkurentów.

 

 

 

Easypell kocioł na pellet z automatycznym zapłonem i podajnikiem paliwa

 • Moc cieplna od 6 do 20 kW
 • Półautomatyczny system oczyszczania – zbędne czyszczenie ręczne, stałe utrzymanie sprawności, niższe zużycie paliwa.
 • Automatyczne odpopielanie tacy palnika – zbędne czyszczenie ręczne, nie wymaga dodatkowego silnika, brak części ruchomych.
 • Automatyczne rozpalanie – technologia sprawdzona w ponad 60.000 kotłów na całym świecie, niskie zużycie prądu przy zapotrzebowaniu mocy zaledwie 250W
 • Atestowane zabezpieczenie przeciwpożarowe – sprawdzone, bezpieczne rozwiązanie, stosowane w ponad 60.000 kotłów na całym świecie, nie wymaga sensorów fotoelektrycznych.
 • Zintegrowany system podnoszenia temperatury na powrocie
 • Automatyczne rozpoznanie paliwa – nie wymaga kalibracji, proste i szybkie uruchomienie, automatyczna adaptacja przy zmianie rodzaju pelletu, stale optymalne spalanie
 • Regulowana dmuchawa spalin – uniemożliwia powstawanie nadciśnienia w komorze spalania


HOME CONCEPT – Domy Prefabrykowane

Zalety:

 • Krótki czas budowy: dzięki dostarczeniu gotowych ścian z otworami na okna i drzwi budowa naszego budynku do stanu surowego zamkniętego po ówczesnym przygotowaniu podłoża to zaledwie 7 dni z czego montaż samej betonowej konstrukcji wynosi 3 dni.
 • Nowoczesność, niskie koszty użytkowania i eksploatacji.
 • Oferowane przez nas domy mogą mieć dowolne elementy elewacyjne (barwa, faktura, kształt).
 • Prefabrykowane domy nie wymagają konserwacji, przez długie lata pozostają w niezmienionym stanie, są wyjątkowo trwałe oraz odporne na ataki wandalizmu.

 

SUPER SBR STRONG 6.

 • Gwarancja na zbiornik 25 lat.
 • Serwis firmowy HABA w 48 godzin.
 • Sterownik oczyszczalni elektroniczny Multi Bio 3050, z powiadamianiem sms o stanie pracy oczyszczalni, 10 lat gwarancji na sterowanie i usługa bezpieczne sterowanie.
 • Złoże fluidalne HABA RL.
 • Maksymalny naziom 1,5 m.

 

 

Kocioł SIGMA EKOPELL Klasa 5 z automatycznym podajnikiem paliwa i palnikiem przystosowanym do spalania biomasy w postaci peletu. Kocioł wyposażony w automatyczną zapalarkę (układ samoczynnego zapłonu).

Wysoka sprawność kotła 91%. Wyposażony w innowacyjny sterownik obsługujący 4 pompy oraz zawór mieszający, regulator umożliwia dodatkowo podłączenie modułów sterowania GSM. Kocioł posiada automatyczną regulację pracy kotła w oparciu o kontrolę przepływu powietrza przez wymiennik kotła. Kocioł posiada także wentylator wyciągowy eliminujący problem ciągu kominowego i stabilizujący pracę kotła.

Konstrukcja kotła oparta jest o wysokowydajny wymiennik ciepła wykonany z atestowanej stali kotłowej. W celu zwiększenia efektywności spalania i zredukowania emisji zanieczyszczeń nad paleniskiem automatycznym umieszczono ceramiczne półki oraz ekonomizery w pionowych ciągach spalinowych. Kotły spełniają wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5. normy PN EN 303-5:2012.

 

Modułowa Dachówka Blaszana ZET look.

Producent Blachprofil2 Sp. z o.o.

Cechy produktu:

 • Najważniejszą cechą jest nowatorski sposób montażu, który powoduje całkowite wyeliminowanie widocznych wkrętów na powierzchni dachu. Podnosi to estetykę i szczelność pokrycia dachowego.
 • Wysokie tłoczenie wraz z przetłoczeniem typu "Z" powoduje powstanie głębokich cieni pomiędzy modułami. Sprawia to wrażenie głębi i w każdych warunkach oświetleniowych prezentuje unikalną wyrazistą formę.
 • Symetryczny kształt blachodachówki umożliwia dowolny kierunek montażu - tak z prawej jak i lewej strony.

Zastosowane powłoki: HERCULIT lub MAT 35 Standard cechuje bardzo wysoka zgodność kolorów i struktury powłoki. Gwarancja producenta to odpowiednio 30 i 15 lat.

 

Tikkurila Magnetic - Farba magnetyczna do ścian.

Zalecana do malowania powierzchni w suchych, wewnętrznych pomieszczeniach. Dzięki specjalnym właściwościom produktu magnesy przylegają do powierzchni pomalowanych. Najlepiej trzymają się powierzchni mocne magnesy. Nadaje się do malowania powierzchni betonowych, szpachlowanych, płyt gipsowych i wiórowych. W celu uzyskania dowolnego koloru, farbę Tikkurila Magnetic można pomalować farbami do ścian Tikkurila jedno- lub dwukrotnie. Nakładanie zbyt grubych warstwy farby może zmniejszyć przyczepność magnesów.

Tikkurila Taika Glow - Specjalny, fluorescencyjny laserunek

Specjalny, wodorozcieńczalny, fluorescencyjny laserunek. Tworzy świecący efekt w ciemności przez okres do 6 godzin. Aby w ciemności efekt był dobrze widoczny powierzchnia pomalowana produktem Tikkurila Taika Glow wymaga wcześniej intensywnego naświetlenia. Produkt przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz suchych pomieszczeń mieszkalnych (np. pokoi dziecięcych, salonów), biurowych i użyteczności publicznej (np. dyskoteki, bary), w tym w obiektach szkolno-wychowawczych, służby zdrowia (szpitale, szkoły, przedszkola) oraz zakładach usługowych i produkcyjnych. W przypadku mebli i podłóg Tikkurila Taika Glow musi być dodatkowo zabezpieczona lakierem. Stosować na powierzchniach uprzednio malowanych. Może być użyty do oznaczania drogi np. na klatkach schodowych.

Tikkurila Liitu - Farba tablicowa

Wodorozcieńczalna farba do malowania tablic. Przykłady zastosowania: Ściany i meble. Do tworzenia powierzchni tablicowych. Podczas pisania kredą, kreda dobrze przylega do pomalowanej powierzchni oraz łatwo można ją zetrzeć.

 

Postaw na dobry EFEKT ….BIO EFEKT z SAS

Ofertę SAS uzupełniły nowe kotły w klasie 5 – SAS EFEKT na ekogroszek i SAS BIO EFEKT na pelety. Poza nowoczesnym designem i świeżością kolorystyki, kotły zyskały wiele cech zdecydowanie wyróżniających je na rynku. Konstrukcję z elementami ceramicznymi i turbulatorami dla wysokiej sprawności i ograniczenia emisji spalin połączono z kompaktowymi gabarytami do małych kotłowni. Tak opracowano typoszereg aby zapewnić dobór urządzeń dla zapotrzebowania na moc 14, 17, 23, 29, 36, 42 i 46 kW. Dostępność w wersji z czopuchem z tyłu lub do góry ułatwia montaż, a poziomy układ kaset wymiennika zapewnia wygodne czyszczenie. Nowa konstrukcja zasobnika paliwa pozwoliła dodatkowo zwiększyć jego pojemność. W kotle BIO EFEKT wysokie parametry spalania zapewnia sprawdzony palnik peletowy SAS MULTI FLAME.

 

 

 

nazwa: Ytong Energo+
opis: Bloczki z betonu komórkowego optymalne do wznoszenia jednowarstwowych ścian zewnętrznych. Spełniają najwyższe wymagania termiczne przy wytrzymałości na ściskanie 2 N/mm2. Dostępne są w dwóch grubościach: 36,5 i 48 cm. Elementy o grubości 36,5 cm o współczynniku U = 0,23 W/(m2K) pozwalają wznosić mury, które bez dodatkowej izolacji spełniają aktualne normy cieplne dla budynków mieszkalnych. Natomiast Ytong Energo+ o grubości 48 cm o współczynniku U = 0,17 W/(m2K) nie wymagają ocieplenia nawet przy budowie domów energooszczędnych. Całkowicie niepalny materiał – klasa reakcji na ogień A1. Brak mostków termicznych dzięki systemowym rozwiązaniom (np. nadprożom, płytom stropowym). Produkowany z naturalnych surowców: piasku, wapna i wody. Wymiary: 599 x 199 x 365/480 mm.


nazwa: Silka Tempo

opis: System wielkowymiarowych bloków wapienno-piaskowych. Dzięki dużym wymiarom (498x600 x240/150mm) oraz murowaniu na cienką spoinę budowa przebiega znacznie szybciej, co pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności w budżecie inwestycji. Ograniczenie wysiłku pracy murarzy oraz dodatkowe przyśpieszenie procesu murowania uzyskuje się poprzez zastosowanie miniżurawia. Na budowę dostarczany jest plan montażowy, który zapewnia optymalne wykorzystanie bloków. Silka Tempo posiada pozostałe zalety bloków Silka jak: najwyższą wytrzymałość spośród elementów murowych (20 N/mm2), zdolność do regulacji wilgotności, znakomitą odporność ogniową i izolacyjność akustyczną oraz pełne bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników wynikające z naturalnego pochodzenia surowców służących do produkcji bloków.

 

SYSTEM SOLAREDGE W INSTALACJACH FOTOWOLTAICZNYCH – PRODUKCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ ZE SŁOŃCA.

SolarEdge służy do optymalizacji mocy systemów fotowoltaicznych na poziomie paneli. Optymalizatory mocy, są małymi urządzeniami mocowanymi do panelu fotowoltaicznego lub są już bezpośrednio wbudowane zamiast klasycznego boksu przyłączeniowego. W przypadku tradycyjnych falowników najsłabszy moduł obniża moc wszystkich pozostałych. Dzięki SolarEdge każdy z modułów generuje maksimum mocy bez strat.

Cechy produktu:

 • Nawet 25 % więcej wytworzonej energii – szybszy zwrot środków włożonych w elektrownie fotowoltaiczne. Każdy panel pracuje na swoim maksimum!
 • Monitorowanie na poziomie paneli – właściciel posiada absolutną kontrolę nad systemem i może śledzić moc poszczególnych paneli. Natychmiast może wykryć wadliwy, zacieniony lub wydajnościowo słabszy panel.
 • Całkowite wykorzystanie dachu i maksymalna elastyczność projektowania systemu
 • Funkcje bezpieczeństwa – SolarEdge posiada wbudowaną funkcję bezpieczeństwa SafeDC, która automatycznie redukuje napięcie optymizera (panela) do bezpiecznego 1 V.

 

OKŁADZINY ELEWACYJNE W SYSTEMIE ETICS

Nowością w ofercie firmy KOSBUD są pierwsze w Polsce okładziny elewacyjne, które wchodzą w skład systemów ociepleń - deska elewacyjna TABULO oraz elastyczne płytki elewacyjne KLINKIERO.

TABULO to elastyczna okładzina ścienna doskonale imitująca deskowane wykończenie ściany. Deska Tabulo wykonana jest z komponentów na bazie wodnych dyspersji akrylowych, dzięki czemu odznacza się odpornością na warunki atmosferyczne, co gwarantuje niezmienny estetyczny wygląd przez wiele lat - nie próchnieje, nie traci powłoki zabezpieczającej, a co najważniejsze nie wymaga konserwacji. Ponadto, deskę TABULO cechuje łatwość montażu, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, lecz podstawowych narzędzi glazurniczych, takich jak stalowa paca i poziomica.

Z kolei elastyczne płytki KLINKIERO imitują efekt wykończenia ściany cegłami klinkierowymi. Wykonane są z piasku kwarcowego i odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Montaż płytek KLINKIERO jest niezwykle łatwy, nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i krzyżyków. Aby przymocować okładzinę wystarczy paca do nakładania kleju, poziomica, mały płaski pędzelek do wykończenia fugi oraz nożyczki, którymi bez trudu można przyciąć płytkę.

Wysokie walory dekoracyjne zarówno deski TABULO, jak i elastycznych płytek KLINKIERO podnoszą również wartość estetyczną każdego mieszkalnego wnętrza. Łatwe utrzymanie w czystości sprawia, że świetnie nadają się one jako wykończenie korytarzy, salonu, kuchni i łazienek. Okładziny dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Stosując elastyczne okładziny firmy KOSBUD oszczędzamy czas, obniżamy koszty przyszłej eksploatacji budynku, a przede wszystkim elewacja lub wnętrze domu nabiera niepowtarzalny ciepły charakter.

 

Powietrzne pompy ciepła NIBE

NIBE F2120 stanowi przełom w technologii powietrznych pomp ciepła typu powietrze/woda, osiągając sezonowy współczynnik efektywności SCOP na tym samym poziomie, co pompy ciepła solanka/woda. Seria F2120 to pompy ciepła typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Urządzenia wyposażone są w inwerterową sprężarkę z technologią EVI (wtrysk pary), dzięki czemu zapewniają produkcję ciepła (63oC na zasilaniu systemu grzewczego), nawet przy temperaturze - 25 oC.

Pompa ciepła F2120 może współpracować z innymi źródłami ciepła, takimi jak np. kotły elektryczne, olejowe, gazowe.

 

Dekoracyjny panel szklany

Produkt na indywidualne zamówienie klienta, zadrukowany (druk bezpośredni na szkle) w jakości fotograficznej, w technologii UV lub lakierowany na jednolity kolor wg palety RAL,NCS lub ICA.

 • Możliwość wyboru rodzaju szkła i jego grubości.
 • Możliwość wyboru grafiki.
 • Możliwość wykonania otworów montażowych pod gniazdka, wylewki, baterie itp.

Zastosowanie:

 • jako panel zabezpieczający ścianę między ściankami w kuchni
 • jako dekoracyjna okładzina ścienna w łazience
 • jako okładzina ścienna pod prysznicem
 • jako front szafy przesuwnej
 • jako panel dekoracyjny obraz