Nasi prelegenci

2 Targi Baby Boom 2019 » Nasi prelegenci

Paweł Zawitkowski

Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia noworodków i niemowląt. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka, Instytut Matki
i Dziecka w Warszawie. Autor artykułów i publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka”, książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz już trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to?”.

Aleksandra Majsnerowska

Z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz pedagog. W ramach Akademii Zdrowej Rodziny współprowadzi warsztaty dla przyszłych mam dotyczące żywienia kobiet w ciąży oraz żywienia dzieci.
W Ośrodku Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Elfik” pracuje
z małymi pacjentami z zaburzeniami rozwoju oraz spektrum autyzmu. Współpracuje z Ośrodkiem Troski o Płodność „Juglans”. Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń spektrum autyzmu, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz chorób autoimmunizacyjnych.

Michalina Pokorska

Fizjoterapeuta dzieci i niemowląt.  W codziennej pracy korzysta między innymi z kinesiotejpingu oraz jest terapeutą metody Vojty.
Od 5 lat prowadzi Kinesis – Centrum Fizjoterapii Dziecięcej gdzie, na co dzień wykorzystuje wiedzę i umiejętności terapeutyczne pracując z małymi pacjentami oraz ich opiekunami. Bardzo dużo uwagi poświęca pozytywnej atmosferze oraz objaśnieniom w trakcie diagnostyki czy terapii. Dobre zrozumienie ze strony rodziców czy opiekunów znacząco wpływa na proces rehabilitacji dziecka.

Marta Pelińska

Trenerka sportu, specjalizacja Pilates CORE TM Stability.
Właściciel w Akademia Ruchu nessfit.