XXVII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2019

ARCHIWUM » XXVII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2019

http://lct-bis.pl/files/naglowek_bud2019.jpg

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS zorganizowało XXVII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w dniach 8 - 10 marca 2019 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.
Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej gromadząc wystawców branży budowlanej z całego kraju. Gościliśmy wystawców z Zielonej Góry a okoliczne miasta to Czerwieńsk, Szprotawa, Nowogród Bobrzański, Nowa Sól, Bytom Odrzański, Żary, Leśniów Wielki, Zbąszynek, Rzepin, Świebodzin, Kalsk, Gorzów Wlkp. Miejscowości dalsze z kraju to Zabrze, Solec Nowy, Odolanów, Krasne, Przeźmierowo, Poznań, Słubice, Jastrzębie Zdrój, Wrocław, Katowice, Łódź, Busko Zdrój,
Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Innowacyjny Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”.
Kapituła Konkursów za „ Innowacyjny Produkt Targów” przyznała pierwsze miejsce firmie „Eligos” Domy Kopułowe z Zielonej Góry i wyróżnienia dla firmy „Greiplast” Sp. z o.o. z Krasne za panel elewacyjny kwarcowy i firma "Budroof S.C. za okno dachowe z kołnierzem gumowym producent „Okpol” Sp.z o.o.
Nagroda za „Najciekawszą Aranżację Stoiska” została przyznana firmie „Ogrody Projektowanie, Zakładanie, Pielęgnacja Ogrodów, Artur Cukrowski z Kalska. Wyróżnienia otrzymała firma M&S Bomir Mirosław Bombik z Zielonej Góry i „Ziel-Bruk Makarewicz” Edward Makarewicz z Czerwieńska Płoty.
Targi stały się płaszczyzną pomocną w nawiązywaniu kontaktów między lokalnymi firmami i osiągnięciem innych celów biznesowych podczas dodatkowych spotkań, które są organizowane z naszymi partnerami. Dzięki spotkaniom biznesowym wspomagamy współpracę między lokalnymi przedsiębiorcami, aby dodatkowo stymulować rozwój lubuskiego, a bezpośredni kontakt z odwiedzającymi podczas targów daje szansę każdemu wystawcy na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz – tak w skrócie można najlepiej zarekomendować udział w targach wystawienniczych. Dlatego udział na naszych targach 91 firm potwierdza powyższe stwierdzenie. Utrzymuje się stała liczba nowych wystawców i to nas cieszy, tym bardziej , że wystawcy sami zgłaszają swój udział. W tym roku była to liczba 21 nowych wystawców. To też jest dowód na to, że targi są popularne. Miarą popularności jest także zainteresowanie i udział odwiedzających. Trzy dni targowe odwiedziło około 4000 osób i jeśli nie znalazły dla siebie wymarzonego produktu czy firmy to miło spędziły czas. Konkurs Biletowy cieszył się powodzeniem i sprawił wiele radości. Losowane nagrody niespodzianki ufundowali wystawcy, miedzy innymi Wiessman, Hertz, Budrof, Polando, Sanvita i organizator targów Lubuskie Centrum Targowe.
Kolejne targi za rok.

Do zobaczenia.
Zespół Targów