XXVII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2019

http://lct-bis.pl/files/naglowek_bud2019.jpg

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa
w XXVII edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się
w dniach 8 - 10 marca 2019 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Drzonkowie.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu, ale są również wystawcy z całej Polski i Niemiec a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Do uczestnictwa zapraszamy producentów oraz firmy usługowe z branży budowlanej, deweloperów, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, firmy zajmujące się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucje wspierające rozwój budownictwa.
Tereny targowe, to kompleks rekreacyjno-sportowy, położony 7 km od centrum Zielonej Góry, skąd można dojechać komunikacją miejską. Bezpośrednio przy obiektach targowych znajduje się baza hotelowa, rekreacyjna (sauna, kryty basen, strzelnica, solarium, możliwość skorzystania
z jazdy konnej) gastronomiczna oraz bezpłatne parkingi.

Podczas trwania targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oraz „Najlepszy Produkt Budowlany Firm Lubuskich”. Zgłoszenie do konkursu na  „Produkt Targów” do pobrania w zakładce zgłoszenia i regulaminy, wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: targi@lct-bis.pl. Konkursy „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oraz „Najlepszy Produkt Budowlany Firm Lubuskich” oceniane będą przez Kapitułę Konkursu w trakcie trwania targów, na które nie trzeba wypełniać zgłoszenia.

Dla Zwiedzających, którzy wezmą udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostaną miłe upominki.

 

Patronat medialny: