Twój slogan firmowy

Lubuskie Centrum Targowe BIS

Główna działalność firmy to organizacja targów: Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, Targi Zdrowia w Naturze i Targi Baby Boom. Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa lubuskiego oraz w strefie przygranicznej. Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, Targi Zdrowia w Naturze i Targi Baby Boom dają możliwość udziału producentom, usługodawcą, szkleniowcom z całego kraju. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi oraz wszystkimi mediami. Zapewnia to efektywną reklamę organizowanego przedsięwzięcia. Nasza działalność to 26 letnie doświadczenie organizacyjne.

KOMUNIKAT.
10% RABATU od powierzchni wystawienniczej tylko do 31.07.2018.
Serdecznie zapraszamy do udziału wystawców z Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz i Targów Zdrowia w Naturze. Rozwijamy się... proponujemy tym razem nowy produkt targowy:"TARGI BABY BOOM".

NOWOŚĆ w mieście i w lubuskim. Nowa lokalizacja i większy zakres oferty wystawienniczej dzięki Twojemu udziałowi. Targi Baby Boom to nowy produkt ofertowo-handlowy, skierowany do rodziców i dzieci w pełnym zakresie celowanego asortymentu. Pomyśl, masz takie produkty... drewniane piaskownice, huśtawki, ławki, wykładziny, oczyszczacze powietrza, nawilżacze, meble...

Zatelefonuj, dowiesz się więcej, a warto!!!
tel. 603 922 566 (g. 8:00-14:00 poniedziałek - piątek)
Tak, również dzięki Tobie mogą wyglądać Targi Baby Boom 2018.


zdjęcie MOSiR Zielona Góra